Radiogids

TIJD PRESENTATOR PROGRAMMA
MAANDAG
00:00 – 06:00 Non Stop
06:00 – 08:00 Bart van der Molen Van der Molen in de morgenshow
08:00 – 09:00 Jos Van Meer Weer of geen weer
09:00 – 10:00 Non Stop
10:00 – 11:00 Non Stop
11:00 – 12:00 Mike Morris Huis tuin en keuken show u1
12:00 – 13:00 Mike Morris Huis tuin en keuken show u2
13:00 – 14:00 René van Elst Grand café René
14:00 – 15:00 Non Stop
15:00 – 16:00 Non Stop
16:00 – 17:00 Hans de Knegt Middle of the roadshow
17:00 – 18:00 Non Stop
18:00 – 19:00 Non Stop
19:00 – 20:00 Johan de Graaf Gouwe Ouweshow u1
20:00 – 21:00 Johan de Graaf Gouwe Ouweshow u2
21:00 – 22:00 Non Stop
22:00 – 23:00 Non Stop
23:00 – 00:00 Non Stop
DINSDAG
00:00 – 06:00 Non Stop
06:00 – 08:00 Bart van der Molen Van der Molen in de morgen
08:00 – 09:00 Jos Van Meer Weer of geen weer
0900 – 10:00 Non Stop
10:00 – 11:00 Non Stop
11:00 – 12:00 Non Stop
12:00 – 13:00 Jos Van Meer Vlaanderen boven
13:00 – 14:00 René van Elst Grand café René
14:00 – 15:00 Non Stop
15:00 – 16:00 Non Stop
16:00 – 17:00 Hans de Knegt Middle of the roadshow
17:00 – 18:00 Peter De Vlieghe Hitladder
18:00 – 19:00 Non Stop
19:00 – 20:00 Non Stop
20:00 – 21:00 Vincent De Boeck Belgium calling
21:00 – 22:00 Kick Van de Vooren Schlagerzeit
22:00 – 23:00 Non Stop
23:00 – 00:00 Non Stop
WOENSDAG
00:00 – 06:00 Non Stop
06:00 – 08:00 Bart van der Molen Van der Molen in de morgenshow
08:00 – 09:00 Jos Van Meer Weer of geen weer
09:00 – 10:00 Non Stop
10:00 – 11:00 Non Stop
11:00 – 12:00 Jan Verhoeven Muzikatief
12:00 – 13:00 Kick van de Vooren Vlaamse hits
13:00 – 14:00 René van Elst Grand café René
14:00 – 15:00 John Westland de Hitparade van Toen u1
15:00 – 16:00 John Westland de Hitparade van Toen u2
16:00 – 17:00 Hans de Knegt Middle of the roadshow
17:00 – 18:00 Non Stop
18:00 – 19:00 Dirk Van Moorhem Op de Nederlandstalige toer
19:00 – 20:00 Kick Van de Vooren Country Kickin’ u1
20:00 – 21:00 Kick Van de Vooren Country Kickin’ u2
21:00 – 22:00 Lynda Law The Lynda Lawshow
22:00 – 23:00 Non Stop
23:00 – 00:00 Non Stop
DONDERDAG
00:00 – 06:00 Non Stop
06:00 – 08:00 Bart van der Molen Van der Molen in de morgenshow
08:00 – 09:00 Jos Van Meer Weer of geen weer
09:00 – 10:00 Non Stop
10:00 – 11:00 Non Stop
11:00 – 12:00 Non Stop
12:00 – 13:00 Johan De Graaf Just Dutch
13:00 – 14:00 René van Elst Grand café René
14:00 – 15:00 Non Stop
15:00 – 16:00 Non Stop
16:00 – 17:00 Hans de Knegt Middle of the roadshow
17:00 – 18:00 Non Stop
18:00 – 19:00 Non Stop
19:00 – 20:00 Rudolf Stevens Terug naar toen
20:00 – 21:00 Erik Beks(Live!!!) PowerOnline u1
21:00 – 22:00 Erik Beks(Live!!!) PowerOnline u2
22:00 – 23:00 Ferry de Wolf The Ferryshow
23:00 – 00:00 Non Stop
VRIJDAG
00:00 – 06:00 Non Stop
06:00 – 08:00 Bart van der Molen Van der Molen in de morgenshow
08:00 – 09:00 Jos Van Meer Weer of geen weer
09:00 – 10:00 Non Stop
10:00 – 11:00 Non Stop
11:00 – 12:00 Erik De Valk De hitkampioen
12:00 – 13:00 Non Stop
13:00 – 14:00 René van Elst Grand café René
14:00 – 15:00 Rudolf Stevens De muziekdoos u1
15:00 – 16:00 Rudolf Stevens De muziekdoos u2
16:00 – 17:00 Hans de Knegt Middle of the roadshow
17:00 – 18:00 Dirk Van Moorhem Muziekweelde
18:00 – 19:00 Non Stop
19:00 – 20:00 Non Stop
20:00 – 21:00 Kick Van de Vooren 22.nl
21:00 – 22:00 Dj. De Ruiter De connectie op vrijdag
22:00 – 23:00 Harry Tiger De favoriete muziekcollectie
23:00 – 00:00 Bart Soenen History of Dancity
ZATERDAG
00:00 – 08:00 Non Stop
08:00 – 09:00 John Westland Muziekpaleis op zaterdag
08:00 – 10:00 Eric Verbouw Bouwval u1
10:00 – 11:00 Eric Verbouw Bouwval u2
11:00 – 12:00 Jos Van Meer De Vlaamse top15
12:00 – 13:00 Wim Vermeer 70’show Wim
13:00 – 14:00 Johan de Graaf Zeezenderuur
14:00 – 15:00 Bart Mottart De nooit vervelende hits
15:00 – 16:00 Jos Van Meer Weer of geen weer
16:00 – 17:00 Peter van Vlokhoven De winkelwagenshow u1
17:00 – 18:00 Peter van Vlokhoven De winkelwagenshow u2
18:00 – 19:00 Dj…….. De jaren 70-80-90 u1
19:00 – 20:00 Dj……… De jaren 70-80-90 u2
20:00 – 21:00 Kees De Haan Crossroads u1
21:00 – 22:00 Kees De Haan Crossroads u2
22:00 – 23:00 Bart Soenen Danscity top 15
23:00 – 00:00 Anders Lundgren Weekendmix
ZONDAG
00:00 – 08:00 Non Stop
08:00 – 09:00 John Westland Muziekpaleis op zondag
09:00 – 10:00 Dj. De Ruiter De connectie op zondag
10:00 – 11:00 Ron Van De Steen De muziekfabriek
11:00 – 12:00 Ron De Volder Platen van op zolder
12:00 – 13:00 René van Elst Soul, disco & funk u1
13:00 – 14:00 René van Elst Soul, disco & funk u2
14:00 – 15:00 Eric Verbouw De bouwval u1
15:00 – 16:00 Eric Verbouw De bouwval u2
16:00 – 17:00 Geerhard Hannink De jaren 70 u1
17:00 – 18:00 Geerhard Hannink De jaren 70 u2
18:00 – 19:00 Dirk Van Moorhem Muziekcarrousel
19:00 – 20:00 Non Stop
20:00 – 21:00 Non Stop
21:00 – 22:00 Tim Verstraeten Tim voor 3
22:00 – 23:00 Dj Paul van Dam Paul in the 90′
23:00 – 00:00 M.Decker Deckerradio Easy